PROGRAMOWANIE KLUCZY SAMOCHODOWYCH

Zajmujemy się profesjonalnym
kodowaniem kluczyków samochodowych.
Obsługujemy 95% wszystkich pojazdów dostępnych na naszym rynku.

Dorabiamy/ odtwarzamy także klucze jeśli wszystkie zostały utracone w wyniku zagubienia, kradzieży czy kompletnego zniszczenia.
To wszystko bez konieczności wymiany zamków, stacyjki, komputera i immobilisera.

Kodowanie kluczy samochodowych jest usługą nieco bardziej skomplikowaną niż dorobienie klucza domowego. Współczesne pojazdy są wyposażone w skomplikowane zabezpieczenia elektroniczne, które uniemożliwiają łatwe uruchomienie pojazdu przez nieuprawnioną osobę.
Dorabianie kluczy samochodowych wymaga dokładnego zaznajomienia się z zagadnieniem, gdyż systemy zabezpieczeń występują w różnych odmianach. Brak odpowiedniej wiedzy oraz specjalistycznych urządzeń może skutkować trwałym unieruchomieniem pojazdu. Co z kolei wiąże się ze sporymi kosztami dodatkowymi.

Większość kluczy zabezpieczona jest elektronicznym transponderem który jest rozpoznawany przez immobiliser. Nowsze pojazdy posiadają skomplikowane zabezpieczenia kryptograficzne zaimplementowane  w system bezpieczeństwa, co skutecznie utrudnia doprogramowanie klucza który nie jest w odpowiedni sposób przygotowany przez dealer
My w naszej pracy łączymy pasję oraz wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem takim jak m.in. komputerowa frezarka do kluczy, autoryzowane testery diagnostyczne, specjalistyczne urządzenia umożliwiające bezinwazyjne otwarcie pojazdu.

Programowanie kluczy samochodowych - cennik

Poniżej znajduje się orientacyjny cennik kluczy samochodowych.

Oferujemy

Dorabiamy między innymi:

Kluczyki do wszytskich marek samochodów

Dorabianie kluczy z kodu, karty kodowej

Dorabianie kluczy do samochodów według zamka

Dorabianie kluczy do stacyjki samochodowej

Dane kontaktowe

Zadzwoń do nas
Telefon

Napisz wiadomość
E-mail

Formularz kontaktowy

    ŚLUSARZ 24